ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΦΑΚΟΣ ΧΕΙΡΟΣ 1100lm ΜΕ POWER BANK
ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΦΑΚΟΣ ΧΕΙΡΟΣ 1100lm ΜΕ POWER BANK
23,36€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-24531
Περιγραφή
ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΦΑΚΟΣ ΧΕΙΡΟΣ 1100lm ΜΕ POWER BANK
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 5V DC |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500-7500K |
| Μέγιστη απόσταση δέσμης | 700m |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 10W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1100lm |
| Μήκος | 163.5mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.267 |
| Διάμετρος | 43mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/6/24 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο/Aluminium |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | White Laser 5050 |
| Πληροφορίες Προιόντων | Power Bank & USB Cable type A to C, Λειτουργίες/Functions:35%-70%-100%-Strobe-SOS Μεταβαλόμενη δέσμη (100 μέτρα-700 μέτρα)/ Zoom function (100m-700m) |
| Τύπος Μπαταρίας | 21700 Li |
| Γωνία Δέσμης | 5° - 120° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Εφεδρεία Μπαταρίας(Χρόνος Αποφόρτισης) | 6h (100%) up to 45h (30%) |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 4500mAh |