ΜΙΝΙ ΦΑΚΟΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ 1000lm
ΜΙΝΙ ΦΑΚΟΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ 1000lm
18,29€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-24532
Περιγραφή
ΜΙΝΙ ΦΑΚΟΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟΣ 1000lm
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 5V DC |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.047 |
| Μέγιστη απόσταση δέσμης | 100m |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 10W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1000lm |
| Μήκος | 73mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.047 |
| Διάμετρος | 22.5mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/8/32 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Συσκευασία | Double.B.Pack in Display Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο/Aluminium |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | COB |
| Πληροφορίες Προιόντων | Magnet & USB cable type A to C, Λειτουργίες / Functions: 100%-50%-30%-OFF, Παρατεταμένο πάτημα για 3δευτ. λειτουργία turbo\ Pressing the switch for 3sec for turbo mode |
| Τύπος Μπαταρίας | 16340 Li |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Εφεδρεία Μπαταρίας(Χρόνος Αποφόρτισης) | 2h (100%) up to 15h (30%) |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 600mAh |